Iisaku
"Keldrid tühjaks"
päev
18.05.2019
Kevad on ikka suurpuhastuse aeg. Sellel aastal teeme seda Iisakus aga natuke teistmoodi. Me ei viska toitu ja asju ära, vaid jagame neid teistega! Anname üheskoos oma panuse loodushoidu puhtama elukeskkonna nimel.

Selleks avame oma "keldrid" kõikidele huvilistele ning müüme/anname ära/vahetame seal olevaid asju. Olgu selleks siis moosid, mahlad, salatid, juurviljad, mänguasjad, sporditarbed ...

Sõna "kelder" all peame siiski silmas natuke laiemat mõistet ja päris uksi ka kellegile otseselt avama ei pea. Piisab kui toote keldrites, kuurides ja garaažides olevad loovutamisele minevad asjad näiteks oma õuele huvilistele vaatamiseks. Loomulikult võite külastajatele pakkuda ka kodukohviku teenust, jagada üleliigseid istikuid jne.

Kuidas see siis käib?

Tegelikult on kõik väga lihtne. Alutaguse Elulaadikoja kodulehel jagame meie infot üritusest laiemalt, aga oma "keldri" tühjendamise organiseerib igaüks ise.

Keldri omanikule:

  1. Registreeri enda "keldri" tühjendus SIIN või telefonil +372 56233256 (hiljemalt 14.05.2019) ja anna meile ka infot, millistest asjadest soovid lahti saada.
  2. 18. mail, enda poolt määratud ajal, ava oma "kelder" kõigile huvilistele
  3. Võimalusel jaga sotsiaalmeedias pilte hashtagiga #iisakukeldridtuhjaks

Keldri külastajale:

  1. Vaata kaardilt, kus asuvad tühjendatavad "keldrid", mida seal pakutakse ning külasta ettenähtud ajal Sind huvitavaid "keldreid". Avatud keldrite nimekiri avaldatakse 16.05.2019 ka Iisakus asuvatel infostendidel.

Korraldustoimkond

Ilona Mäeots, Pille Nagel, Kaja Tina, Alutaguse Elulaadikoda

Lisainfo

+372 56233256
elulaadikoda@gmail.com