Õpime, areneme, suhtleme ja lõbutseme üheskoos!
Teeme asju südamega!
Alutaguse Elulaadikoda pakub Teile täisteenust ürituste korraldamisel ja läbiviimisel. Saame olla abiks ettevõtetele/organisatsioonidele mõeldud ürituste korraldamisel, isiklike sünnipäevade korraldamisel, koolituste ja õpitubade läbiviimisel, laatade ja turgude organiseerimisel jne. Me ei sea mingeid piire!

Teie poolt soov, meie poolt ideed, kontseptsioon ning nende realiseerimine!

Miks valida ürituse korraldamise partneriks Alutaguse Elulaadikoda? Ja mis kõige olulisem - meil on palju hullumeelseid ja ägedaid ideid, kuidas Teie jaoks oluline üritus meeldejäävaks ja kordumatuks muuta!

Kuidas protsess välja näeb?

  1. Teie täidate teenuse päringu vormi, kirjeldate meile oma soove, grupi suurust, vajadusel ettevõte/organisatsiooni spetsiifikat, ürituse eelistatavat toimumisaega ning enda poolt seatud eelarvet ürituse läbiviimiseks.
  2. Meie tutvume Teie päringuga ning vajadusel küsime täpsustavaid küsimusi.
  3. Seejärel töötame 1-2 nädala jooksul välja ideekavandi (tasuta), mis vastab Teie poolt kirjapandud soovidele ning sisaldab meiepoolset nägemust sellest, kuidas muuta üritus meeldejäävaks ja ainulaadseks. Pakume välja, kus üritus võiks toimuda, milline võiks olla selle programm, vajadusel toitlustuse ja meelelahutusliku programmi pakkumine jne.
  4. Teie tutvute meiepoolt pakutud ideega ning vajadusel täiendame ürituse kontseptsiooni.
  5. Pakkumise sobivuse korral ei olegi muud, kui viime idee ellu ja pakume unustamatu elamuse!
Pole mõtet kulutada enda aega ja ressursse ürituse korraldamiseks, kui seda võivad teha Sinu eest kogenud ja asjatundlikud partnerid!

Saadan päringu